CCG1R5-12-05SR
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 5/12VDC - Output 5V 0.3A - 1.5W SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +