CC3-2403SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 24V - Vout: 3V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +