FCFBTH1608HL601-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 600Ohm 25% 100MHz 0.42A 0.45Ohm DCR 0603 Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +