- RB04222G
RB04222G
Taitron Components
Resistors Network, B Type, 4-Element, 2.2K Ohm, 2%, 100ppm, 0.2W, i
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description