- RB04103G
RB04103G
Taitron Components
Resistors Network, B Type, 4-Element, 10K Ohm, 2%, 100ppm, 0.2W, in
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description