M60A-120VAC
Struthers-Dunn
Electromechanical Relay 120VAC 700Ohm 60A SPST-NO DIN Rail Mercury Displacement Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +