219FXXP-48D
Struthers-Dunn
The 219FXXP-48D is a 6PST-NO industrial relay featuring a 48VDC coil and a 5A contact rating.
Description +
Search Keywords: 219FXXP48D
  • Supplier:
    Struthers-Dunn
  • Part No:
    219FXXP-48D
  • Alias/AKA:
    219FXXP-48VDC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Coil Voltage:
    48 V