68R34-24DC-SCO
Sigma
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT (73.7x38.89x55.55)mm Bracket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +