68R3-24AC
Sigma
Electromechanical Relay 24VAC 72Ohm 10A 3PDT (( 38.89mm 35.71mm 55.55mm)) Socket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Description +