68R2-24DC
Sigma
Electromechanical Relay - 24VDC - 400Ohm - 10A - DPDT - 36x36x47.5mm.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +