67RE4-24AC
Sigma
Electromechanical Relay 24VAC 153Ohm 5A 4PDT (27.5x21x35.6)mm THT Miniature Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +