67R4-110DC
Sigma
Electromechanical Relay - 110VDC - 11K Ohm - 2A - 1.109in x 1.594in x 0.859in.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +