62R4-24DC
Sigma
Electromechanical Relay 24VDC 700Ohm 2A 4PDT Plug-In DC Cradle Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +