50R01-12AC
Sigma
Electromechanical Relay 12VAC 24Ohm 5A SPDT (( 35.71mm 35.71mm 50.8mm)) Socket General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +