50F3-24DC-SCO
Sigma
Electromechanical Relay 24VDC 480Ohm 10A 3PDT Bracket General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +