50F2-48DC
Sigma
Electromechanical Relay 48VDC 1.8KOhm 5A DPDT (( 48.8mm 37.29mm 34.93mm)) Socket General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +