LTPV345A-576
Seiko Instruments
Thermal Line Dot Printing 93mm 34.5mm 39.5mm
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +