RSMF2JT43R0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 43 ohm ±5% - 2W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +