RSF3JT16R0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 16 ohm ±0.01% - 3W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +