RNMF12FAC3R30
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 3.3 ohm ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +