RNF14BAE2K08
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.08 kohm ±0.1% - 0.25W - ±25ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +