RHC2512FT220R
SEI Stackpole
High Power Thick Film Chip Resistor - 220 ohm ±1% - 2W - ±100ppm/°C - 2512 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +