LWW1008JT56N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 1008 - 56uH ±5% - DCR: 0.18ohms - IDC: 1000mA - SRF: 1.3 GHz - Tape&Reel
Description +