LWW0805JT91N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0805 - 91uH ±5% - DCR: 0.48ohms - IDC: 400mA - SRF: 1.2 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +