CF18JT620K
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 620 kohm ±5% - 0.125W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +