- RT8522-50-1M0
RT8522-50-1M0
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RT Common Mode Choke 300VAC two line 50A 1mH
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description