Choke/Filter Common Mode 2.5A 3.3mH 63mOhm Vertical RN Series | Schaffner RN214-2.5-02-3M3
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +