- RD8137-64-0M5
RD8137-64-0M5
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 500uH 1kHz 64A 1.35mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RD8137640M5
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RD8137-64-0M5
Alias/AKA:800681-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
24 -
Dimension:80.5 x 80.5 x 50.5 mm