- RD7137-16-2M8
RD7137-16-2M8
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 2.8mH 1kHz 16A 10.7mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RD7137162M8
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RD7137-16-2M8
Alias/AKA:800665-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Configuration:Triple
Attenuation:N/A
Dimension:70.5 x 70.5 x 40.5 mm