- RC212-0.6-6M8
RC212-0.6-6M8
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RC212 Common Mode Choke 250VAC 0.6A 6.8mH Vert
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description