- RC212-0.5-10M
RC212-0.5-10M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RC212 Common Mode Choke 250VAC 0.5A 10mH Verti
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description