- FN7611-16-M4
FN7611-16-M4
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Feed Through Filter 300VAC 16A 22nF 70nH
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description