ZW-10-12-T-S-880-090
Samtec
Conn Board Stacker HDR 10 POS 22.35mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +