ZW-06-12-S-D-652-087
Samtec
Connector Board Stacker Header 12 Position 16.56mm Stack Height 2.54mm Solder Straight Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +