ZLTMM-122-72-F-D-766-44
Samtec
Conn Board Stacker HDR 44 POS 19.45mm Stack Height 2mm Solder ST Through Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +