YFT-50-05-H-08-SB-K-TR
Samtec
Conn Stacking HDR 400 POS 50mm Stack Height 1.27mm Solder ST SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +