UMPS-04-03.5-G-V-S-W-FR
Samtec
Ultra Micro Power Socket - 4 Position - 1 Row - 0.079" (2.00mm) Pitch - 3.5mm Lead - Pick and Place - Solder - Surface Mount - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ultra Micro Power Socket - 4 Position - 1 Row - 0.079" (2.00mm) Pitch - 3.5mm Lead - Pick and Place - Solder - Surface Mount - Full Reel Tape & Reel.