TCMD-05-T-10.00-01-N-R
Samtec
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCMD Series
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +