S2SDT-10-24-L-25.00-DR-NDX
Samtec
Tiger Eye Double Row Discrete Wire Cable Assembly - Teflon Fluoropolymer Wire - Socket - 10 Pins Per Row - 2.00mm (.0787") Pit ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Tiger Eye Double Row Discrete Wire Cable Assembly - Teflon Fluoropolymer Wire - Socket - 10 Pins Per Row - 2.00mm (.0787") Pitch - 24AWG - 25" Length.