S2SD-15-24-L-48.00-SR
Samtec
Tiger Eye Double Row Discrete Wire Cable Assembly - Socket - 15 Pins Per Row - 2.00 mm (.0787") Pitch - 24AWG - 48" Length.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +