JW-12-04-T-S-700-170-VS
Samtec
Conn Board Stacker HDR 12 POS 17.78mm Stack Height 3.96mm Solder ST SMD Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +