HW-06-12-L-D-900-100
Samtec
Conn Board Stacker HDR 12 POS 22.86mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +