HW-06-12-L-D-495-SM
Samtec
Conn Board Stacker HDR 12 POS 12.57mm Stack Height 2.54mm Solder ST SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +