HPW-10-04-T-S-300-120
Samtec
Conn Board Stacker HDR 10 POS 7.62mm Stack Height 5.08mm Solder ST Through Hole Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +