FSI-140-10-L-D-M-AD-TR
Samtec
Conn Stacking HDR 80 POS 10mm Stack Height 1mm Solder ST SMD T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +