FSI-115-10-L-D-AT-P
Samtec
Conn Stacking HDR 30 POS 10mm Stack Height 1mm Solder ST SMD Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +