FJ-30-R-03.50-4
Samtec
Cable Ffc/fpc 30POS 1MM 3.5"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Ffc/fpc 30POS 1MM 3.5"