FJ-25-R-02.25-4
Samtec
Cable Ffc/fpc 25POS 1MM 2.25"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Ffc/fpc 25POS 1MM 2.25"