FJ-10-R-05.25-4
Samtec
Cable Ffc/fpc 10POS 1MM 5.25"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Ffc/fpc 10POS 1MM 5.25"