DW-16-08-T-S-312-001
Samtec
Conn Board Stacker HDR 16 POS 7.92mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +